Hakkımızda

ME-P Otomotiv San. Tic Ltd Şti 1995   yılında Konya da kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak belirleyen firmamız; ürün kalitesi ile yurt içinde kendine önemli bir yer edinmiştir.
 
Müşterilerinin isteklerine daha hızlı cevap verebilmek amacıyla 2003 yılı içerisinde kalıphane ve metal şekillendirme bölümlerini oluşturmuştur
Toplam kalite anlayışını benimseyen firmamız, esnek üretim yapısıyla müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Firmamız kalitesini dünya standartlarıyla belgelemek amacıyla ISO belgesi almıştır.
 
 2003 yılından beri ihracat faaliyetlerine önem veren firmamız şuan Dubai’den Macaristan’a kadar 20 ülkeye ihracat yapmaktadır.
 
Firmamız; otomotiv yedek parça imalat ve pazarlama sektöründe gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Amacımız; her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerimizin talebini en iyi şekilde karşılamaktır.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.